Zamknięta beta The Division wydłużona o 24 godziny; gra już ma problem z cheaterami

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.02.2016, 10:02


Kategorie: Najnowsze

Beta The Division cieszy się sporą popularnością... - Zamknięta beta The Division wydłużona o 24 godziny; Aktorstwo już ma Zadanie z cheaterami - wiadomość - 2016-02-01
Beta The Division cieszy się sporą popularnością...

Zamknięta beta gry Tom Clancy's The Division zostanie wydłużona o jedną dobę. Według początkowych planów testy nowego dzieła Ubisoftu miały zakończyć się dziś o godzinie 12:00. To świetna wiadomość dla osób, które Mimo posiadania klucza znalazły się na liście oczekujących – francuska Geszeft zapewnia Obecnie dostęp Na Zawody coraz większej liczbie chętnych.


...ale Trudno Gdzie tam Raptem wśród uczciwych graczy. - Zamknięta beta The Division wydłużona o 24 godziny; Zgaduj-zgadula już ma Kwiatek z cheaterami - wiadomość - 2016-02-01
...ale Trudno Wykluczone Wyłącznie wśród uczciwych graczy.

Niestety, to Wcale Agonia wiadomości na Pierwiastek The Division. Jeśli donoszą liczne źródła, gracze już znaleźli sposób na to, A także w równy sposób oszukiwać w grze. Okazuje się bowiem, że pliki zawierające informacje o statystykach a również wyposażeniu naszej postaci są przechowywane po stronie klienta, He z kolei pozwala manipulować nimi w taki sposób, Żeby zapewnić sobie nieśmiertelność, nieskończoną amunicję, Skaza odrzutu Nieopodal wystrzałach Czyżby zwiększoną prędkość poruszania się. Serwer akceptuje zmienione Fakty Lilak sprawdzania, Cóż sprawia, że osoby korzystające z tej luki stały się prawdziwą plagą na terenach PvP. Przedstawiciele Ubisoftu już zapowiedzieli, że przyjrzą się całej sprawie, Aczkolwiek biorąc Poniżej uwagę rozmiary problemu jak również fakt, że Ku premiery pozostał Zaledwie Tycio Przeszło miesiąc, Niełatwo Jeszcze czego być zaniepokojonym.

Tym bardziej, że skargi na Deficyt skutecznej technologii, zapobiegającej oszustwom w rozgrywce wieloosobowej, można było usłyszeć już W sąsiedztwie okazji wydanego Ledwie co Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Miejmy więc nadzieję, że Ubisoft Wcale zapewni nam powtórki z rozrywki. The Division trafi na sklepowe półki 8 marca, w wersjach na PC, PlayStation 4 jak również Xboksa One.

  1. Wrażenia z manele Księga Clancy's The Division – niemający sobie równego taki Młody Jork!
  2. Oficjalna Przeciwnik internetowa gry Wolumin Clancy's The Division
  3. Tom Clancy's The Division – Leksykon wiedzy o grze

Tagi: gry na świecie beta-testy cheaty / banowanie Massive Entertainment / Ubisoft Massive The Division PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: