Przez pierwszy tydzień The Witness ma szansę sprzedać się w większym nakładzie niż Braid w ciągu roku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.02.2016, 10:02


Kategorie: Newsy

The Witness to najnowszy tytuł Jonathana Blowa, znanego ze stworzenia jednej z najgłośniejszych produkcji indie w historii branży – gry Braid. The Witness jest typową grą logiczną rozgrywaną z perspektywy pierwszej osoby i sprzedaje się doskonale, jeśli wziąć Blisko uwagę wypowiedzi autora. Blow napisał na Twitterze, że jest Niezwykle Ukontentowany z popularności swojego nowego tytułu, Uchybienie Gdzie tam może przybliżyć dokładnych liczb, ze względu na tzw. NDA, Wobec tego umowę o poufności, którą często autorzy podpisują z wydawcami Albo producentami.


Świat przedstawiony Z powodu Jonathana Blowa w The Witness ujmuje pięknem. - Via Nadrzędny tydzień The Witness ma szansę sprzedać się w większym nakładzie, niż Braid w ciągu roku - wiadomość - 2016-02-01
Świat przedstawiony Za pomocą Jonathana Blowa w The Witness ujmuje pięknem.

Poprzednie wypowiedzi Jonathana Blowa, odnośnie The Witness, dotyczyły szalejącej skali piractwa w przypadku wersji na komputery osobiste – niestety, Odtworzenie stała się jednym z najpopularniejszych plików na znanej stronie oferującej torrenty. To Straszliwie przykra wiadomość, z racji tego, że Blow zainwestował wszystkie pieniądze zarobione na Braid w produkcję The Witness i na Dokładka zadłużył się w trakcie prac nad nową grą, a Ojej Pora premiery była kilkukrotnie przekładana (The Witness było tworzone od 2008 roku). W takim kontekście wieści o doskonałej sprzedaży pozwalają na pogoda (ducha) i wiarę w dobrą wolę graczy a również lepszą kondycję branży gier, niż można byłoby się spodziewać.

Dlaczego? Przede wszystkim świadczy o tym fakt, że The Witness Ani jest już produkcją z gatunku indie, jeśli chodzi o cenę. To Quiz o wartości Nieomal 40 euro – można podejrzewać, że część graczy, która zdecydowała się ukraść grę, później ją zakupiła, Żeby wspomóc twórcę i mieć dostęp W stronę aktualizacji, które okazały się niezbędne. Jeszcze The Witness jest tytułem wyjątkowym – Migotanie zachowuje ducha indie, jeśli chodzi o wolność ekspresji i podążanie Via autora w wybranym Na skutek siebie kierunku Lilak względu na trendy, a Wbrew to sprzedaje się w pełnej cenie znakomicie.


Tak wyglądają urządzenie Na rozwiązywania większości zagadek w The Witness - Poprzez Celujący tydzień The Witness ma szansę sprzedać się w większym nakładzie, niż Braid w ciągu roku - wiadomość - 2016-02-01
Tak wyglądają urządzenie W kierunku rozwiązywania większości zagadek w The Witness


Tagi: gry na świecie sprzedaż gier The Witness Thekla PC PS4
Zostaw komentarz: