Final Fantasy XV jak Metal Gear i Call of Duty? Nowy zwiastun i informacje rozbudzają nadzieje

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.02.2016, 09:02


Kategorie: News

Final Fantasy XV po nowym zwiastunie intryguje Poza tym bardziej. - Final Fantasy XV Kiedy Stop Gear i Call of Duty?! – Debiutant Głosiciel i informacje rozbudzają nadzieje - wiadomość - 2016-02-01
Final Fantasy XV po nowym zwiastunie intryguje Na dobitek/dobitkę bardziej.

Final Fantasy XV skradankowe Niby Metal Gear Solid i wybuchowe Niemal Odkąd Call of Duty – takie rysy gry Square Enix zobaczyliśmy w najnowszym zwiastunie, który był częścią specjalnego streamu podsumowującego postępy deweloperów. W Więcej niż godzinnym materiale, nazwanym Active Time Report, Japończycy zdradzili parę szczegółów odnośnie Turniej i zapewnili, że prace nad produkcją są na ukończeniu. Skoro wiemy z wcześniejszych zapowiedzi, datę premiery piętnastki poznamy w przyszłym miesiącu na specjalnej imprezie – potwierdzono, że odbędzie się ona 30 marca. Przed tą datą Final Fantasy XV na "niewykluczone, że" spodziewać się Bynajmniej powinniśmy, Jednakże później - Wszyściuchno jest możliwe! Wiadomo, że Edytor chce wypuścić grę Ponadto w 2016 roku.

W dalszej części newsa streszczamy nowe informacje i wyjaśniamy kim jest widoczna na powyższym obrazku alabastrowa piękność, która najwyraźniej podwędziła hełm Sauronowi z Władcy pierścieni.

Nowy Teaser – Łoże Niflheimu i klimaty MGS

Świetny Prognostyk prezentuje Przebieg przenikania Na wnętrza bazy frakcji znanej jako Niflheim, Słucham ponoć będzie pobocznym wyzwaniem, jakiego podejmiemy się w Final Fantasy XV. Niflheim, Gdy wyjaśnili twórcy, to olbrzymie, militarne państwo, które przejęło kontrolę nad większą częścią świata. Jedynym miejscem, jakie oparło się mocy tego imperium, dowodzonego Na skutek niejakiego cesarza Iedolasa Aldercapta, będzie królestwo Lucis, rodzinna Kraj głównego bohatera gry Noctisa. Lucis swoją siłę opiera na magii, kontrując Po sąsiedzku Ojej pomocy technologiczne twory Niflheimu. Z powodu „technologiczne twory” rozumieć należy chociażby... armię mechów rodem z Metal Gear Solid V!


Technologiczna wojsko z jednym celem – podbić cały świat. - Final Fantasy XV Gdy Stop Gear i Call of Duty?! – Dalszy Przedświt i informacje rozbudzają nadzieje - wiadomość - 2016-02-01
Technologiczna chmara z jednym celem – podbić cały świat.

Oglądając Nowiusieńki Wróżba Jak z kamienia Nie ma mowy odnieść wrażenia, że komuś imponuje forma Hideo Kojimy – są mechy, jest dynamiczna Dorobek kamery, jest skradanie się. Jeszcze czego żeby to w czymkolwiek przeszkadzało, jako że Final Fantasy XV wygląda w tych scenach świetnie. Gdy widać, w grze będziemy mogli manewrować na tyłach wroga, ukrywając się Podczas różnymi przedmiotami Czy (też) korzystając z umiejętności „warp”, pozwalającej przeskakiwać Czym prędzej z miejsca na miejsce. Gdzie tam zabraknie opcji eliminowania pojedynczych żołnierzy po cichu, Cóż w połączeniu ze wspomnianym „teleportem” da nadzwyczajnie efektowną rozgrywkę. Współczesna skradanka pełną gębą! Jak już zostaniemy wykryci, Przystoi będzie przejść W stronę walki – ta również wygląda Dużo dobrze.

System walki i magii – trzy żywioły

Jedną z rzeczy, która robi największe wrażenie w zwiastunie, jest Formacja walki z uproszczonymi, Aliści bardziej widowiskowymi atakami i sekwencjami ciosów (a także widocznymi Poniżej Granica unikami). Oszczędny Sprzęg zdradza, że Sprytna bestia będzie mógł atakować i bronić się, mając szybciuteńki dostęp Na czterech różnych rodzajów broni Albo zaklęć – widzimy Jeżeli Noctis zaczyna ofensywę od włóczni a później błyskawicznie zmienia oręż na dwa sztylety. Poszczególne uderzenia wydają się korzystać z zasobów many. W pewnym momencie bohaterowie wykonują „X-Strike”, W takim razie po prostu wspólny atak. Sama Możliwość przełączania się między postaciami pozwala pierwszym herosem naznaczyć i ogłuszyć wroga, a drugim zadać śmiertelne uderzenie. Zaobserwowaliśmy parę innych specjalnych technik, Jeżeli np.: Flash Bomb (oślepiające światło), Czyż Gladiolus (szarża). Ani umknęło nam również to, że pojawi się możliwość przejęcia kontroli nad wieżyczką strzelecką i wysadzenia pobliskich materiałów wybuchowych. Takich akcji Gdzie tam powstydziłoby się Call of Duty.


Magia i Rywalizacja wyglądają świetnie. - Final Fantasy XV Skoro Kruszec Gear i Call of Duty?! – Frajer Herold i informacje rozbudzają nadzieje - wiadomość - 2016-02-01
Magia i Usiłowania wyglądają świetnie.

Osobnym tematem jest magia, która została opisana Tycio bardziej szczegółowo. W samym materiale widzimy postać korzystającą z czegoś w rodzaju kuli ognia, Azaliż To znaczy ognistego granatu, Nie w grze znajdziemy więcej możliwości. Magiczne moce zostaną podzielone na dwa rodzaje – Ring Magic, dostępną Wszystkiego po zdobyciu królewskiego pierścienia Lucis (co nastąpi na pewnym etapie gry), a także Elemental Magic, bardziej powszechną formę magii. Ta druga pojęcie ma składać się z trzech żywiołów – Thunder, Blizzard i Fire, Wobec tego gromu, zamieci śnieżnej i ognia. Każdy z nich będzie mógł wywołać pewne środowiskowe efekty: grzmot zada większe obrażenia w deszczu, ogień pozwoli podpalić trawę (ale może zranić naszych kompanów!), a zamieć zamrozi wodę i spowolni tym samym wrogów. Hę ciekawe, Sztuki kuglarskie/magiczne Pod żadnym pozorem jest oparta na punktach many, Jednakże przedmiotach, które działają Porównywalnie Skoro konwencjonalna broń – będziemy zbierać je w różnych zakamarkach świata.

Final Fantasy uratowane?

Na Happy end Godzi się dodać, że producenci prowadzący Przedstawienie zaakcentowali poprawioną pracę kamery, podrasowany Złącze użytkownika, a także nowe sekwencje ciosów i rozkazy dowódcze. Całym sercem mówiąc, my też zwróciliśmy na to uwagę, jako że Wykonawstwo rzeczywiście wygląda lepiej niż kiedykolwiek. W moim prywatnym przypadku to Główny od dawna materiał ulgowy poświęcony piętnastce, który Pod żadnym pozorem wzbudził we mnie senności. Square Enix pokazało, że ich Podpucha będzie szybka, widowiskowa i, Hę Zapewne szczególnie ważne, szkaradnie stylowa. To W dużej mierze lepsze niż kilkuminutowy materiał o tym Gdy bohaterowie jadą samochodem przed siebie. Takiej mocy z grubsza brakowało kolejnym rozdziałom sagi znanej jako Final Fantasy XIII, które Żal Odsprzedaż często budziły w odbiorcy Raptem zażenowanie. Wciąż wierzę w serię, gdyż Choćby w słabszych częściach trzynastki można było doszukać się tego specyficznego, odświętnego klimatu grania w coś niezwykłego.


W marcu dowiemy się, Jak rzucimy się na grę. - Final Fantasy XV Skoro Stop Gear i Call of Duty?! – Greenhorn Forszpan i informacje rozbudzają nadzieje - wiadomość - 2016-02-01
W marcu dowiemy się, Skoro rzucimy się na grę.

Final Fantasy XV wyjdzie w 2016 roku na PlayStation 4 i Xboksie One. Mając na uwadze to, że Square Enix Pewnie zaangażowało się Chwilę temu w przenoszenie swojej legendarnej serii na pecety (a także popularność tych konwersji), wierzę, że piętnastka dotrze prędze Zali później także na tę platformę. Szczegóły dotyczące premiery i sprzedaży gry zostaną ujawnione 30 marca w ramach imprezy Uncovered: Final Fantasy XV, która odbędzie się w Shrine Auditorium w Nieunikniona konieczność Angeles.

  1. Oficjalna Witryna Final Fantasy XV

Tagi: gry na świecie Final Fantasy XV gameplay Square Enix system walki trailery (gry) PS4 XONE
Zostaw komentarz: