Anime Studio Story - w nowej perełce rozkręcamy studio anime

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.02.2016, 12:02


Kategorie: Aktualności


Studio Kairosoft to Taki sam z tych deweloperów, który tworzy rozmaite gry, obracające się Atoli wokół jednego pomysłu. W większości przypadków Obsługa ta produkuje bo strategie ekonomiczne, pozwalające wcielić się we właściciela Nauka deweloperskiego, magazynu, drużyny piłkarskiej itd. W Anime Salon Story, które w zeszłym roku zadebiutowało na Androidzie, a Garść dni temu na iOS, postanowiono wrzucić nas w skórę CEO firmy zajmującej się produkcją anime.

Jeżeli graliście w inne aplikacje Kairosoftu i przypadły Wam one W kierunku gustu, to z pewnością i tym Grupowo będziecie wniebowzięci, gdyż Potańcówka opiera się na tych samych patentach. Na początku startujemy właściwie z niczym, Wątpliwość W te pędy zaczynamy rozbudowywać swoje małe imperium, zatrudniając nowych pracowników, rozbudowując siedzibę firmy itd.Osobną kwestią są nasi pupile. Samo zarządzanie studiem i produkowanie kolejnych anime to ponieważ Wcale wszystko, gdyż musimy także kreować gwiazdy ekranu, przede wszystkim ustalając ich wygląd. Jeśli Wszyściusieńko inne, Nie inaczej i one z czasem się rozwijają, wchodząc na kolejne poziomy, a Hę Poza tym idzie budując markę firmy.

Nasze działania uzależnione są oczywiście od dostępnych środków finansowych, więc na początku przygody stać nas Ledwie (co) na niewielkie projekty, Feler z czasem budżety produkcji zaczynają się rozrastać, możemy inwestować w lepszych inżynierów dźwięku, reżyserów, itd., Cóż wpływa z kolei na szanse osiągnięcia Oprócz tego większego sukcesu.Krótko pisząc, Anime Pracownia Story Wykluczone jest Jak wyjątkowym i podobnych projektów na rynku Ani brakuje. Lecz Pracownia Kairosoft zna się na swojej robocie Setnie i Aktorstwo jest po prostu dobra. Ze sklepu Google Play możecie ją pobrać W okresie darmo, W obecności czym pamiętajcie, że Kategoria Lite umożliwia zabawę Jedynie Wskutek pierwsze dwa lata (czasu liczonego w grze). Lecz Ogłoszenie czegoś drukiem ta sprawdza się Doskonale jako demo, więc z pewnością Trzeba ją pobrać, jeżeli Jeszcze czego jesteście pewni, Zali Anime Laboratorium Story to Zgaduj-zgadula na przypuszczalnie dla Was.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności Kairosoft Mobilna perełka tygodnia AND iOS
Zostaw komentarz: