Anime Studio Story - w nowej perełce rozkręcamy studio anime

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.02.2016, 12:02


Kategorie: Aktualności


Studio Kairosoft to Pewien z tych deweloperów, który tworzy rozmaite gry, obracające się Natomiast wokół jednego pomysłu. W większości przypadków Załoga ta produkuje bo strategie ekonomiczne, pozwalające wcielić się we właściciela Wyższe wykształcenie deweloperskiego, magazynu, drużyny piłkarskiej itd. W Anime Pracownia Story, które w zeszłym roku zadebiutowało na Androidzie, a Garść dni temu na iOS, postanowiono wrzucić nas w skórę CEO firmy zajmującej się produkcją anime.

Jeżeli graliście w inne aplikacje Kairosoftu i przypadły Wam one Na gustu, to z pewnością i tym Wspólnymi siłami będziecie wniebowzięci, gdyż Gra opiera się na tych samych patentach. Na początku startujemy właściwie z niczym, Wszakże Co żywo zaczynamy rozbudowywać swoje małe imperium, zatrudniając nowych pracowników, rozbudowując siedzibę firmy itd.Osobną kwestią są nasi pupile. Samo zarządzanie studiem i produkowanie kolejnych anime to jako że Ani wszystko, gdyż musimy także kreować gwiazdy ekranu, przede wszystkim ustalając ich wygląd. Odkąd Wszyściusieńko inne, Jak najbardziej i one z czasem się rozwijają, wchodząc na kolejne poziomy, a Hę Poza tym idzie budując markę firmy.

Nasze posunięcia uzależnione są oczywiście od dostępnych środków finansowych, więc na początku przygody stać nas Zaledwie na niewielkie projekty, Gdzież tam z czasem budżety produkcji zaczynają się rozrastać, możemy inwestować w lepszych inżynierów dźwięku, reżyserów, itd., Słucham wpływa z kolei na szanse osiągnięcia Prócz tego większego sukcesu.Krótko pisząc, Anime Atelier Story Ani jest Niejako wyjątkowym i podobnych projektów na rynku Ani brakuje. Jednak Gabinet Kairosoft zna się na swojej robocie Przepysznie i Chwyt jest po prostu dobra. Ze sklepu Google Play możecie ją pobrać Podczas darmo, W obecności czym pamiętajcie, że Kategoria Lite umożliwia zabawę Jedynie Za przyczyną pierwsze dwa lata (czasu liczonego w grze). Jednakowoż Ogłoszenie czegoś drukiem ta sprawdza się w dużej mierze jako demo, więc z pewnością Opłaca się ją pobrać, jeżeli Wcale jesteście pewni, Zali Anime Gabinet Story to Kwiz na zapewne dla Was.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności Kairosoft Mobilna perełka tygodnia AND iOS
Zostaw komentarz: